23 lip, 2024

Rozkład jazdy gimbusa

1 min read

Dowozy i odwozy

W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ
IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA WE WRZOSOWIE

(Włościbórz, Piotrowice, Kłopotowo, Jażdże, Jazy,Łykowo, Skoczów)

od 03.01.2024r.

Przywóz
Kłopotowo – 6.45
Piotrowice – 6.50
Włościbórz – 6.55
Jażdże – 7.15
Jazy – 7.20
Łykowo – 7.35
Szkoła – 7.45
Skoczów – 7.50
Szkoła – 7.55

Odwozy
I kurs – szkoła 12.45 , Skoczów – 12.50
Łykowo – 13.00
Jazy – 13.10
Jażdże – 13.15
Włościbórz 13.35
Piotrowice 13.40,
Kłopotowo – 13.45,
II a kurs – szkoła 14.30 , Skoczów – 14.35
Łykowo – 14.45
Jazy – 14.55
Jażdże – 15.00
Włościbórz 15.20
Piotrowice 15.25,
Kłopotowo – 15.30,
II b kurs –szkoła godz. 15.30, Skoczów – 15.35
Łykowo – 15.45
Jazy – 15.55,
Jażdże – 16.00
Włościbórz – 16.20
Piotrowice – 16.25
Kłopotowo – 16.30